Архив журналиста

Похожие:: суд :

2850   0
Пятница, время писать о порнухе. Это слово неожиданно появилось в одном из судебных постановлений. Вот, оказывается, о чем думают судьи во время заседаний.І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И


02.02.12 Справа № 2-а-1991/10/1421 

Категорія:10.3.1Головуючий в 1 інстанції: Сотська С.О. 

Колегія суддів Одеського апеляційного адміністративного суду

у складі: судді доповідача - головуючого – Жука С.І.,

суддів: Яковлева Ю.В., Запорожана Д.В.,          

розглянувши у порядку письмового провадження в м. Одесі питання про виправлення описки в ухвалі Одеського апеляційного адміністративного суду від 26 січня 2012 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Первомайському районі Миколаївської області про стягнення неоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги «Діти війни»,

ВСТАНОВИВ:

26 січня 2012 року ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в Первомайському районі Миколаївської області –залишено без задоволення, постанову –без змін.

Відповідно до ст. 197 КАС України суд апеляційної інстанції може розглянути справу в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо справу може бути вирішено на основі наявних у ній доказів, у разі неприбуття жодної з осіб у судове засідання, та за відсутності клопотань від усіх осіб, про розгляд справи за їх участю.

Відповідно до ч.1 ст.169 КАСУ суд з власної ініціативи, або за заявою особи, що брала участь у справі, може виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Дослідивши матеріали справи щодо виправлення описки, колегія суддів встановила, що у вступній та резолютивній частині ухвали Одеського апеляційного адміністративного суду від 26 січня 2012 року помилково зазначено прізвище позивача а саме замість «Порхуна»вказано «Порн...ха».

У зв’язку з вищенаведеним та відповідно до вимог ст. 169 КАС України, допущена описка підлягає виправленню.

Керуючись ст.ст.159, 169 КАСУ, суд,

УХВАЛИВ:

Виправити описку у вступній та резолютивній частині ухвали Одеського апеляційного адміністративного суду від 26 січня 2012 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Первомайському районі Миколаївської області про стягнення неоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги «Діти війни», вказавши по тексту ухвали замість «Порн...ха»- «Порхуна».

Ухвала може бути оскаржена у касаційному порядку протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням до Вищого адміністративного суду України.


Доповідач –суддя                                                            С.І. Жук

суддя:                                                                                Ю.В. Яковлев

суддя:                                                                                Д.В. Запорожан


Чтобы не было сомнений, этот документ в Едином госреестре - http://reyestr.court.gov.ua/Review/21980053

0

    Комментировать через:
    Имя:
    Отправить
Прямой эфир
©2012-2015 Блогер pauluskp Все права защищены.
Использование материалов сайта разрешается только с указанием прямой активной ссылки на сайт.