Архив журналиста

3539   1
Порошенко обещал новые "шокирующие подробности" о деле Рубана, потому что первая порция оказалась слишком уж бредом (http://pauluskp.com/news/0b799047d).

Однако, вместо шокирующих подробностей начали запугивать журналистку, которая раскрыла подробности о личности "Кедра", руководившего подставой Рубана.

Ольга Решетилова пишет:

"Ще вам трохи феєрії.

Кілька годин тому телефонує мені знайомий. Каже: "Оля,тут твій номер питає Артем Шевченко. Можна дати?" "Той Артем Шевченко, який з МВС? Та нє вапрос, - кажу, - обожнюю спілкуватися з усякими речниками недільними вечорами".

Через кілька хвилин дзвінок з невідомого номера.

"Оля, привет. Это Кедр". Ну і далі стандратно. "Не делай этого, по-человечески прошу". "Ты не в курсе происходящего". "Написала - теперь принимай меры".

Я хочу сказати, що реально не знаю достовірно про роль Кедра в історії з Рубаном. Можливо, у нього і правда була благородна мета врятувати Порошенка від замаху. Цього ж теж не можна виключати, правда? І я розумію, що Паша зараз в тій неприємній ситуації, коли, що б ти не зробив, минуле наздоганяє...

Але, Паша, прасті, пост прибрати не можу, бо це викличе ще більше питань, передусім до тебе. А які ще мєри приймати, я не знаю. Ну хіба подумаю про заходи безпеки)

Але в цій ситуації в мене питання не до Кедра, з ним плюс-мінус все зрозуміло.

Я хочу запитати Artem Shevchenko: я правильно розумію, що ви, посадовець МВС, пробивали мій номер для Кедра, який дуже недвозначно вимагав від мене прибрати пост і натякав на наслідки? Ви у нього теж прес-секретарем підробляєте?

Я вже мовчу про те, що мій номер у нього мав бути і не виключено, що він вас задіяв для сили впливу, так сказать)

Це так дуже по-поліцеськи, да?))

Що ж ми маємо тепер? Я знала про зв'язки Кедра з прокуратурою і СБУ. Тепер я знаю про те, що і для МВС Пашка не чужа людина.

Ну що ж, "виконання специфічних завдань" - дуже рідкісний і дефіцитний сервіс на ринку послуг, який користується неабиякою популярністю.

А загалом хочу сказати, що мене трохи дістала ця каста вєршитєлєй судєб. І цьому треба покласти край.
 (источник)А вот ее пост, который требовал убрать Павел Балов ("Кедр"):

"Якщо вже пішла така п‘янка, то розповім і я свою історію про Кедра, він же Павло Балов, він же на момент нашої зустрічі майор 8 полку спецпризначення.

В ході розслідування по справі Ендрю (яке ще не опубліковано, проте всьому свій час) я дізналася, що військових прокурорів, у тому числі Кулика і Юхимовича, під час слідчих дій у сірій зоні супроводжував такий собі Кедр з 8 полку. І оскільки прокурорські на контакт не йшли, мені сказали, що в нього може бути багато інформації.

Хто такий Кедр, на той момент я не знала. Дивно, бо, як виявилося згодом, Кедр доволі відома лічность у певних колах.

Отже, роздобувши номер, я зателефонувала. Обережно запитала, чи могли б ми поговорити, і сходу дізналася, що взагалі-то Кедру журналісти за інформацію пропонують гроші, що залізні яйця тільки в нього (це майже цитата) і що мені в такі справи краще не лізти, бо відстрелять голову. Короче, в досить грубій формі в зустрічі мені Кедр відмовив.

Але через деякий час він зателефонував сам. «Тебе ещё нужна информация? У тебя есть 24 часа, чтобы приехать в Краматорск», - безапеляційно повідомив мені Кедр. Але я була в Херсоні, займалась іншою справою і Крам ну ніяк не входив в мої плани на найближчі 24 години.

Через кілька днів Кедр знову зателефонував. І дав мені вже 12 годин, щоб приїхати, бо через 12 годин він виїжджає на завдання.

На той момент я вже навела справки у тих самих вузьких колах, де Пашу знають як трохи балабола, трохи любителя підзаробити, але в тому, що в нього справді може бути цінна інфа, мало хто сумнівався.

Інформація мені була ну дуже потрібна, але я не люблю, коли мені ставлять ультиматуми. Я не поїхала в Крам, написала, що коли буду в зоні АТО, під‘їду у будь-який населений пункт, який він скаже.

І яким же було моє здивування, коли через день пізно ввечері прийшло повідомлення: «Ты в Киеве? Через два часа встретимся».

Це вже реально ставало цікаво, і я таки поїхала на зустріч десь у глухому готелі на Виноградарі. Подробиць спецоперації розкривати не буду)) Але сказати, що це було дивно і стрьомно, - нічого не сказати.

Ми години дві розмовляли з Кедром, за сусіднім столиком сиділи два озброєних чувака - підлеглі Кедра і контролювали ситуацію.

Але цікавіша все-таки наша розмова. Вочевидь, Кедр вважає себе офігєнним мачо і прекрасним маніпулятором. Бо він застосовував всі можливі прийоми: від мачєнського тримання за руку і заглядання в очі до демонстрації фото своїх 200 і напускання жаху, подивись, мовляв, що він може зробити з людиною.

А суть його промов зводилася до одного: не чіпай Матіоса і Юхимовича, вони нормальні рєбята, дай їм закінчити розслідування. І що майже всі винні у смерті Ендрю вже ліквідовані, лишилось ще трохи.

Кедр розповідав, що Матіос неодноразово допомагав із фінансуванням його групи і взагалі вони давно співпрацюють.

І так, Кедр визнав, що це він ліквідував Баггі (Армена Багіряна, командира 13 батальйону народної міліції «ЛНР»).

- Ти прибрав колючового свідка у справі Ендрю, - сказала я.

- Ещё раз скажешь, что он ключевой свидетель, я тебе проломлю голову, - без пєчалі сказав Паша.

Ще пізніше від одного високопосадовця я дізналася, що Баггі Кедру замовили Матіос і ще двоє людей, і коштувала ця операція 20 тис. баксів. Тобто оте інтерв‘ю, яке давали полонені в ЛНР з 8 полку, в якому казали, що Матіос замовив Баггі, - це не зовсім брєд. https://www.youtube.com/watch?v=OZkBQfuL54g

Хоча, як стверджують мої джерела, перед Кедром стояла задача викрасти Баггі і притягнути на підконтрольну територію. Кедр каже, що так все і планувалося, але сталася перестрілка з людьми Баггі, він почав тікати і нібито в нього влучили свої.

У цю версію Кедра я не вірю, бо звучить вона якось неправдоподібно. Кажуть, що Матіос був дуже засмучений з приводу смерті Баггі. Але в це я теж мало вірю. Навряд чи військова прокуратура, яка тоді активно розвивала версію про причетність 92 бригади до гибелі Ендрю, хотіла тут бачити Баггі.

Пізніше в Краматорську я зустрілася з другом Кедра військовим прокурором, який вів слідство у справі Ендрю, Павлом Юхимовичем. Звісно, Юхимович знав, що ми з Кедром зустрічалися в Києві. І знав про нашу розмову в подробицях.

З огляду на близькість Кедра до Матіоса і військової прокуратури сил АТО. З огляду на любов цієї структури до феєричних піар-операцій. З огляду на те, що «тільки у Кедра залізні яйця» і «він єдиний виконує специфічні операції на тій стороні», його поява, звісно, в цій грубій роботі з Рубаном не випадкова.

Але, як казав класик, інших спеціалістів, інших спецслужб і іншої прокуратури у нас для вас нєт. Працювати тонко - це не про них. І точно не про Кедра).

P.S. Коли нарешті будуть по-справжньому реформовані спецслужби і прокуратура, готова надати слідству відповідні диктофонні записи на підтвердження всього тут написаного."
 (источник)


На фото Павел Балов ("Кедр"). Кроме всего прочего, любит запугивать журналистов.

b6f27b54f1e48e53d811acce8663014b

02108acf0b566c45b2045c667c8581c4

0

  • 0
   ... 58.206
   Аноним
   2018-03-12 23:55:30
   скандалы, интриги, расследования... хохлиная возня
   Комментировать через:
   Имя:
   Отправить
  Прямой эфир
  ©2012-2015 Блогер pauluskp Все права защищены.
  Использование материалов сайта разрешается только с указанием прямой активной ссылки на сайт.