Архив журналиста

3815   1
Хиленькая волна в поддержку полицейского Сергея Олейника, который застрелил пассажира BMW, окончательно сходит на нет.

Среди разочаровавшихся теперь и депутат Игорь Луценко, который узнал, что Олейник во время Майдана работал следователем и фальсифицировал дела против майдановцев. Конкретно, отправил в тюрьму автомайдановца Дениса Сергиенко.

Шах и мат, ментолюбы.Луценко сначала хотел взять Олейника на поруки - теперь не хочет.

- Если бы следователя Олейника своевременно уволили за преступления против Майдана, 17-летний пассажир был бы жив, - пишет депутат.

О, наконец-то дошло!

После этого очень хотел бы посмотреть на лица тех, кто завтра выйдет на митинг в поддержку "новой полиции". Жаль, в Киеве меня не будет, а так бы не отказал себе в удовольствии. Надеюсь, кто-нибудь из журналистов потроллит дебилов на камеру.

"Новый полицейский" Олейник ждет вашей любви.Привожу текст Игоря Луценко полностью:

ПАТРУЛЬНИЙ, ЩО ЗАСТРІЛИВ ПАСАЖИРА БМВ – САДЖАВ ''АВТОМАЙДАН''

Виявляється, що патрульний поліції Олійник, котрий застрілив 17-річного пасажира злощасного БМВ, був раніше саме тим слідчим Оболонського райвідділку міліції, що сфальсифікував кримінальне провадження, незаконно затримав і відправив до СІЗО активістів Автомайдану, побитих Беркутом у Кріпосному провулку 23 січня 2014 року.

На пропозицію колеги Мустафи Наєма я особисто як депутат збирався брати поліцейського на поруки - оновлення органів правопорядку, як-не-як, є для мене глибоким особистим пріоритетом, і мені зрозуміло, що треба захищати нове від старого. Учора, після судового рішення про арешт поліцейського Олійника, я вирішив ретельніше вивчити справу, щоб розуміти, як треба діяти в апеляційному суді.

Коли поглянув на період роботи підозрюваного Олійника С.В. до того, як той потрапив у патрульні, то помітив там досвід роботи слідчим. Перше запитання, яке постало – чи був він причетний до терору проти Майдану. Я звернувся до своїх колег по «Автомайдану», котрі системно працюють з цим питання. І вони підтвердили – дійсно, слідчий Оболонського РУВС Олійник С.В. допитував мінімум одного затриманого Беркутом автомайданівця Дениса Сергієнка, сфабрикував проти нього справу за статтею 296, частина 3 (хуліганство, опір представникам влади), і на підставі тих фальсифікацій вніс до суду клопотання про тримання Дениса Сергієнка під вартою протягом 2 місяців. Це клопотання, звісно, ручний суддя суддя Оболонського райсуду міста Києва Оробець Ю.П задовольнив.

Отак Автомайданівця Сергієнка «закривали» на 2 місяці. Звісно, Денис пізнав у «копі» свого старого знайомого, він писав про це Геращенку та Авакову у соцмережах, але без реакції.

Нагадаю, у ніч на 23-тє січня 2014 року Беркут заманив у пастку Автомайдан на Кріпосному провулку, потрощив їх машини, самих активістів сильно побив, а потім порозвозив по відділеннях київської міліції, де їх оформили як «хуліганів», і кинули надовго за грати. Серед постраждалих були мої давні друзі.

Важко було допустити, що співучасники злочинів проти майдану пройдуть усі сита відбору і потраплять у широко розрекламовану нову патрульну поліцію. Кого-кого, а нових патрульних у Києві збиралися зробити обличчям усіх майбутніх змін.

На жаль, висновок з цієї історії виходить далеко за межі особистостей тих, хто стріляв у БМВ.

Ми, разом з активістами неодноразово ставили питання перед керівництвом МВС про необхідність чистки. Якби слідчого Олійника вчасно хоча б звільнили за свої злочини проти Майдану, 17-річний пасажир був би живий.

У понеділок я неодмінно направлю своє депутатське звернення до Хатії Деканоїдзе, де вчерговий раз поставлю ті питання, котрі як депутат у зверненнях та виступах порушував мільйон разів.

Що це за поліцейська реформа, коли слідаки, котрі організовували терор проти майдану, потрапили у нову поліцію? Яким чином було організовано професійний відбір? Як так сталося, що цього Олійника пропустили психологи та кадровики? Скільки ще ментів-злочинців пролізло у нові органи?

Я також окремо напишу зверення на Еку Згуладзе, котра у ці дні прилетіла у Київ з Парижу, де мешкає постійно, будучи – вдумайтеся! – першим заступником міністра внутрішніх справ. Я у неї хочу спитати, куди і як було потрачено десятки мільйонів доларів американських грантів на реформування міліції, чому криві злочинності зараз стрімко зростають, у країні хазяйнують банди грабіжників (приміром, кількість угонів на місяць зросла у десятки разів)?
Невже Ека Згуладзе прилітає з Парижу в Україну лише для того, щоб організовувати мітинги на захист ментів, котрі чинили злочини проти майданівців?

Прошу репосту. (источник)Попытки оправдать ментов равносильны поиску жемчуга в говне. Все равно не найдешь, но обязательно измажешься.

0

  • 0
   ... 09.193
   Ольга Твардовская 0
   2016-02-20 14:15:20
   Расследуйте правомерность поступка полицейского.
   Задавайте вопросы аттестационной комиссии, допустившей Олейника к службе в полиции.
   Но как писала, что "майжэ дытыну" не жалко,
   так и остаюсь при своём мнении:
   - с 14 лет ответственность по УК,
   - годами в школе преподают ОБЖ
   - родители должны были вложить
   не понял?
   естественный отбор - против него не попрёшь
   Комментировать через:
   Имя:
   Отправить
  Прямой эфир
  ©2012-2015 Блогер pauluskp Все права защищены.
  Использование материалов сайта разрешается только с указанием прямой активной ссылки на сайт.