Архив журналиста

3707   10
Журналист Сергей Рахманин попытался понять, что получила и потеряла Украина в Минске:Жодного лементу, жодних зойків. Жодних криків про перемогу чи зраду. Просто читаємо документи. 

Отже. Україна визнала, що не контролює частину власної території. Україна бере на себе соціальні зобов’язання та гарантує виплати з держбюджету населенню цих територій, не маючи на це реальних коштів.

Київ зобов’язується визнати результати майбутніх виборах на цих територіях (які вона не контролює) тобто обіцяє визнати легітимність переобрання захарченків, плотницьких et cetera, легітимність яких нині не визнає. 

Київ дає згоду на формування неконтрольованими регіонами Донбасу загонів «народної міліції». Тобто фактично обіцяє узаконити зграї гіві, моторол, косогорів et cetera, які нині вважаються незаконними збройними формуваннями. Київ дає згоду на фактичне призначення ворохобними регіонами власних суддів та прокурорів, тобто обіцяє їх легітимізувати, не маючи змоги їх контролювати. Київ готовий «сприяти транскордонному співробітництву» неконтрольованих територій з Росією. Якщо це (вкупі з призначенням власних прокурорів та формування власної міліції) не автономія, то що тоді автономія? Байдуже, що це слово жодного разу не вживається в тексті. Справа ж не у слові. Хоч вілаєтом це назви, справа у змісті. Крим, до слова, навіть маючи статус АРК, близько не мав подібних повноважень. 
Київ обіцяє амністію тим, кого досі називав терористами. 

Київ обіцяє відведення військ не від смуги, яка визначена попередніми мінськими домовленостями, а від фактичної лінії фронту. Даруйте за питання дилетанта: а нащо хлопці стільки впиралися під ДАП та у Дебальцевому?

Київ обіцяє провести конституційну реформу з метою децентралізації (ніхто не знає, що саме стоїть за цим словом). І це знаходиться поза межами логіки, права та здорового глузду. Ні Меркель, ні путін, ні захарченко, ні Кучма з Порошенком НЕ МАЮТЬ ПРАВА обіцяти будь-чого, коли йдеться про Конституцію. Позаяк Основний закон пишеться і змінюється ВІД ІМЕНІ НАРОДУ, що уповноважує на це ВЕРХОВНУ РАДУ. Конституція не заповіт, її не переписують просто так. Порошенко чи Кучми з таким же успіхом могли пообіцяти внести зміни до Біблії, у них на це не більше й не менше повноважень. Київ погодився на те, що подальше втілення угоди про Асоціацію між Україною та ЄС буде відбуватися з урахуванням позиції…Росії. 

ЄС обіцяв розглянути питання про підсилення санкцій, якщо перемовини у Мінську зірвуться. І обіцяв розглянути питання про послаблення санкцій, якщо  в Мінську буде успіх. Чи можна вважати такий підсумок успіхом? З точки зору ЄС, який теж (нема де правди діти) потерпає від санкцій. 

Що отримали ми? Обіцянку припинити вогонь. Схожа обіцянка була у вересні. ДАП, Красний Партизан, Маруіполь, Волноваха, Краматорськ, Вуглегорськ, Логвіново....Далі продовжувати?

Ще? Путін заявив про повагу до суверенітету та територіальної цілісності України? І шо? Віддав Крим? 
Ще? Жодної згадки про днр, лнр та автономію. Ну. 

Ще? Обіцянку, що до кінця року нас пустять на власний держкордон. Хто пустить? Визнана Києвом «народна міліція» на чолі з гіві та моторлою? Після того, як ми відійдемо на 50 км? 

Ще? Виведення іноземних військ. Але ж Путін каже, що їх там нема. Процес відбуватиметься під контролем ОБСЄ? Угу. Ми бачили цей контроль. 

Ще ми отримали обіцянку, що випустять Савченко. І ще нам дадуть 40 «ярдів». У борг. І цього все одно не вистачить, якщо ми збираємося утримувати соціалку днр та лнр, та відновлювати знищену там інфраструктуру. 

А якщо не збираємося, то нащо це було ухвалювати? 

Чим нинішня угода відрізняється від вересневої? Ми втратили території. Втратили людей. Чимало. І взяли на себе більше формалізованих зобов’язань.

Я нічого не забув?


0

  • 0
   ... .208.2
   Константин Исупов 0
   2015-02-12 17:35:41
   Короче Порошок скоро либо сам свалит,либо ему помогут.
   • 0
    ... 27.197
    марина
    2015-02-12 17:39:10
    абсолютно верно понимаете.
    • 0
     ... .208.2
     Константин Исупов 0
     2015-02-12 17:58:26
     Вот только что будет дальше когда его скинут или хлопнут? Хаос и дальнейшая война или всё-же мир и разум?
    • 0
     ... .97.38
     Anton Palikhov
     2015-02-12 18:24:16
     Плохо автор читал.
     Конкретно - все пункты в которых нет конкретики (дат, км, определения особого статуса) - можно очень сильно переиграть.
     • 0
      ... 11.11
      pauluskp +173.78
      2015-02-12 18:37:58
      А самый главный итог - война продолжается. Без особых изменений.
     • 0
      ... .37.10
      Аноним
      2015-02-12 19:32:46
      • 0
       ... .37.10
       Denis
       2015-02-12 19:37:31
       Автор, похоже, забыл упомянуть главное достижение - прекращение огня, в результате которого, перестанут гибнуть ни в чем не повинные люди. Понятно, что в целом интересы Украины страдают, однако на данный момент мы, к сожалению, ничего эффективного противопоставить российской агрессии не можем.
       • 0
        ... 11.11
        pauluskp +173.78
        2015-02-12 19:52:31
        Банды ДНР не прекратят стрелять, у них нет даже единого руководства, чтобы кто-то мог запретить. Пока через границу Путин будет ракеты для Градов посылать - стрельба не прекратится.
        • 0
         ... .37.10
         Denis
         2015-02-12 20:17:20
         Ну почему же, если артиллерию разведут, а согласно документу контролировать развод смогут всеми доступными техническими средствами в т.ч. БПЛА, спутниками, радиолокационными системами, то шанс на прекращение огня достаточно высокий. По крайней мере лепить горбатого про ДРГ поводов будет меньше.
         • 0
          ... 15.178
          antirash
          2015-02-12 22:18:30
          вышел я до ветру (по большому, в городе)
          воды нет почти месяц
          присел, мороз зад щипет
          небо чистое, зарницы по всему горизонту
          грохот, наверное поезда на станции
          "руський мир" подумал я, и жопа моя мне ответила

          из записок с освобожденных от "карателей" территорий
       Комментировать через:
       Имя:
       Отправить
      Прямой эфир
      ©2012-2015 Блогер pauluskp Все права защищены.
      Использование материалов сайта разрешается только с указанием прямой активной ссылки на сайт.