Архив журналиста

5403   -
Интересная статистика. Оказывается, в добровольческом полку "Азов" воюют в основном выходцы из Восточной (30,5%) и Северной (29,9%) Украины.

Добровольцы "Азова" из Западной Украины составляют 27,8%.

Наиболее многочисленное землячество в полку - киевское. На втором месте жители Донецкой области.

Азовцы считаются националистическим полком. Российская пропаганда утверждает, что там собрались исключительно "западэнцы", но реальность, как всегда, далека от кремлевской пропаганды.

Бойцы "Азова" по областям:
CFhH80wVAAAimoi.jpg
Фото отсюда.

Кадрова служба полку АЗОВ зробила аналіз територіального походження своїх бійців. Отримані результати здивували навіть скептиків.

АЗОВ позиціонує себе, як полк націоналістичного спрямування. Саме ця відмінна риса дозволила російським ЗМІ скерувати більшість своїх випадів проти "азовців". "Лютими бендерівцями", "бандерлогами" та "западенцями" називають бійців. Навіяні російськими ЗМІ асоціації перетворили їх на карателів із Карпат, що вийшли з лісу і тероризують населення Східної та Південної України, виступають проти "русского языка" та "всего восточного".

Проте, цифри показали, що АЗОВ не тільки всеукраїнським полк, а й вихідці з нього належать переважно до Східної України ( 30,5% ). Водночас між тими, хто походить із Північної ( 29,9% ) та Західної ( 27,8% ) України, різниці майже немає. Південь ( 11,8% ) дав кожного 10 бійця.

Полк АЗОВ було сформовано на базі "Чорного Корпусу" – партизанського загону, що розпочав свою діяльність у березні 2014 р. і складався виключно з представників Східних областей України. Не може не радувати, що партизанський загін, з якого утворили батальйон, а у вересні полк – поповнився за рахунок вихідців з усіх інших територій держави. Виникає лише питання, а де ж хоробрі серця з оспіваного "П’ємонту" – ті, чиї діди, за розповідями, воювали у лавах УПА, а самі всі дев’яності та двотисячні боролися за "українську Україну" і кидали косі погляди у бік тих, хто походив зі Східної чи Південної України?

Сухі цифри показали, що сьогодні твориться нова Україна і нова спільнота пасионаріїв, з тих, хто не дивлячись на мову чи походження зі "змоскальщених регіонів" взяли до рук зброю і проливають кров за Незалежність нашої Батьківщини. Очевидно, на прикладах АЗОВ і будується оголошений принцип "єдиної країни". Полюси зникають, і це яскраво демонструють цифри.

Надалі ми оприлюднимо результати мовного питання у полку, що, мабуть, ще більше здивують російську пропаганду і змінять уявлення свідомих українців про сучасних націоналістів.

0

    Комментировать через:
    Имя:
    Отправить
Прямой эфир
©2012-2015 Блогер pauluskp Все права защищены.
Использование материалов сайта разрешается только с указанием прямой активной ссылки на сайт.